Форма зворотнього зв'язку
Так, я хочу відправити повідомлення

Одеса, Україна
вул. Агрономічна, 205
Тел. +380 (48) 796-52-00
Форма зворотнього зв'язку

Виробництво

Сегмент м'ясопереробки є невід'ємною частиною нашої вертикально інтегрованої бізнес-моделі. У 2013 році нами введений в експлуатацію новий м'ясопереробний комплекс площею 5000 м². З тих пір обсяги та асортимент виробництва неухильно зростають, впроваджуються нові типи пакування, удосконалюється логістика та інші бізнес-процеси.
М’ясопереробка
Використання передових технологій при будівництві комплексу, а також автоматизація більшої частини виробничих процесів забезпечують незмінно високу якість нашої продукції. Про це свідчить отриманий нами сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів (НАССР). Асортимент нашої продукції включає птицю, свинину та яловичину як в тушці, так і у вигляді напівфабрикатів, а також широкий вибір субпродуктів, фаршів, різні купати і ковбаси. Всі ці види продукції представлені в торгівельній мережі ТМ «Владівське подвір'я» та ТМ «Владівські курчата».
Якість — наш найвищий пріоритет
На м’ясопереробному виробництві ТОВ «Гаврилівка» впроваджено систему контролю якості, яка базується на аналізі ризиків, небезпечних чинників і контролі критичних точок (НАССР). Високі стандарти якості забезпечуються завдяки:
Ретельному вхідному контролю сировини, спецій, пакувальних та інших матеріалів, які беруть участь у виробничому процесі
Використанню сучасного обладнання та пильному дотриманню технології виробництва
Підтриманню постійного діалогу з клієнтами, відкритість до їхніх зауважень та пропозицій
Систематичному підвищенню кваліфікації працівників, що гарантує обізнаність зі змінами в законодавстві в галузі харчової промисловості